Nadruki

Do realizacji projektów naszych klientów wykorzystujemy różne technologie: sitodruk, termotransfer, nadruk bezpośredni i FLEX. Współpracujemy w tym względzie z drukarnią z 15-letnim doświadczeniem, która gwarantuje najwyższą jakość i terminowość powierzonych realizacji. Do wykonania nadruków używamy farb doskonałej jakości, zarówno plastizolowych jak i wodnych z atestami do stosowania na ubraniach dla dzieci.

Sitodruk

To metoda nadruku idealnie nadająca się do nadruków na koszulkach, bluzach, odzieży roboczej itd. Prawidłowo wykonany sitodruk zapewnia dużą wytrzymałość podczas prania i użytkowania. To dobry wybór, jeśli zależy Ci na stosunkowo niskiej cenie i większym nakładzie.

Termotransfer

Termotransfer polega na wprasowaniu grafiki z papieru na materiał. Ta metoda zapewnia wyraźną krawędź, głębokie nasycenie kolorów i dobrą trwałość. Sprawdzi się w przypadku nadruków na koszulkach czy kurtkach.

FLEX

Nadruki FLEX to idealne rozwiązania przy niskim nakładzie i prostym wzorze. Wzór na folii jest wgrzewany w tkaninę przy użyciu prasy. Najczęściej wykorzystywany do wykonywania logotypów firmy czy oznaczeń na odzieży sportowej (np. nazwiska czy numery).

Farby plastizolowe

To jedna z popularniejszych technik ozdabiania tkanin. Pozwala na uzyskanie nadruku wysokiej jakości z wyraźnie widocznymi detalami i nasyconymi kolorami. Świetnie nadają się do nadruku na jasnych i ciemnych tkaninach. Charakteryzują się też doskonałą odpornością na pranie.

Farby wodne

To farby, które stosuje się na jasnych tkaninach. Co ważne nie zawierają one formaldehydu i PCV, przez co nadają się idealnie do ozdabiania odzieży dla dzieci do 2 lat. Użycie farb wodnych pozwala na piękne ozdobienie śpioszków, koszulek i bluz dziecięcych.

Strona korzysta z plików cookies.Close
WSZYSTKIE TOWARY I USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ FIRMĘ FESTA-POL SĄ ODPŁATNE.
NIE POSIADAMY DARMOWYCH TOWARÓW.
NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Jesteśmy dystrybutorem odzieży reklamowej JHK - u nas znajdziesz koszulki reklamowe, koszulki Polo, JHK, T-Shirt.
Jakość, estetyka, najniższe ceny - dla Ciebie i Twojej firmy!
© FESTA-Pol Łódź 2008-2022