Odzież reklamowa

Jak klienci widzą Twoją firmę?...

Na początku warto rozróżnić odzież firmową od odzieży reklamowej. Pierwsza kategoria oznacza jednolity i schludny ubiór pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem. Coraz częściej możemy zaobserwować identyczne ubrania firmowe u sprzedawców w dużych sklepach sieciowych czy w salonach samochodowych. Ta spójność i troska o detale jest bardzo dobrze odbierana przez klientów. My dbamy o to, by taki strój był praktyczny, wygodny i dobrze wykonany.

Z kolei odzież reklamowa służy do odpowiedniego wyeksponowania logotypu firmy i jej głównego przekazu na stroju, w którym pracownicy reprezentują firmę podczas różnych wydarzeń. Mogą to być wydarzenia oficjalne, jak targi i inne eventy, ale także sportowe czy kulturalne, w których pracownicy uczestniczą poza czasem pracy, a jednak chcą się dalej z firmą identyfikować. To buduje ducha zespołu i podnosi zadowolenie pracowników. Odpowiednio zaprojektowana odzież może stanowić także wyjątkową pamiątkę bądź być nagrodą dla talentów w firmie. Nikt lepiej nie zareklamuje firmy, niż jej zadowolony pracownik. U nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swoich potrzeb.

Jak złożyć zamówienie?

Po pierwsze, wybierz z naszej oferty, jaka kategoria produktów Cię interesuje. Na jaką to okazję? Czy ma to być t-shirt czy raczej kurtka? Ile sztuk i w jakich rozmiarach będzie Ci potrzebne?

Po drugie, zastanów się jak ma wyglądać projekt. Czy będzie to tylko logo firmy czy będą znajdowały się tam inne napisy, grafiki? Czy posiadasz logotyp w dobrej rozdzielczości?

Po trzecie, skontaktuj się z nami. Doradzimy, jak najlepiej wykonać Twoje zamówienie. Dopasujemy odpowiedni rodzaj nadruku i wspólnie dopracujemy projekt. Czekamy na najróżniejsze zlecenia, także te specyficzne i niskonakładowe.

Już nie możemy się doczekać na naszą współpracę!

Bluza dresowa męska Sweatshirt 290g
Bluza dresowa męska z kapturem Kangaroo Sweatshirt 280g
Bluza męska z kapturem zapinana na suwak Hooded Sweater 280g
Dziecięca bluza dresowa Kid Sweatshirt Kangaroo 290g
Koszula damska z krótkim rękawem Regular Shirt Lady SS Oxford
Koszula damska z krótkim rękawem Regular Shirt Lady SS Poplin
Koszula męska z krótkim rękawem Regular Shirt SS Oxford
Koszula męska z krótkim rękawem Regular Shirt SS Poplin
Strona korzysta z plików cookies.Close
WSZYSTKIE TOWARY I USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ FIRMĘ FESTA-POL SĄ ODPŁATNE.
NIE POSIADAMY DARMOWYCH TOWARÓW.
NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Jesteśmy dystrybutorem odzieży reklamowej JHK - u nas znajdziesz koszulki reklamowe, koszulki Polo, JHK, T-Shirt.
Jakość, estetyka, najniższe ceny - dla Ciebie i Twojej firmy!
© FESTA-Pol Łódź 2008-2022